Ben bilirim

YEŞİLÖZ nereye bağlı?, YEŞİLÖZ nerede?

YEŞİLÖZ nereye bağlı, YEŞİLÖZ nerede? YEŞİLÖZ köyü, MERKEZ bucağı, İNEBOLU ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlıdır. YEŞİLÖZ köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE NEVŞEHİR GÜLŞEHİR MERKEZ YEŞİLÖZ köyü 50 384
TURKIYE NEVŞEHİR ÜRGÜP MERKEZ YEŞİLÖZ köyü 50 384
TURKIYE SİVAS GEMEREK MERKEZ YEŞİLÖZ köyü 58 346
TURKIYE ZONGULDAK DEVREK EĞERCİ YEŞİLÖZ köyü 67 372
TURKIYE BATMAN MERKEZ MERKEZ YEŞİLÖZ köyü 72 488
TURKIYE ŞIRNAK BEYTÜŞŞEBAP MERKEZ YEŞİLÖZ köyü 73 486
TURKIYE ÇANKIRI ÇERKEŞ MERKEZ YEŞİLÖZ köyü 18 376
TURKIYE ÇANKIRI KURŞUNLU MERKEZ YEŞİLÖZ köyü 18 376
TURKIYE KASTAMONU İNEBOLU MERKEZ YEŞİLÖZ köyü 37 366
TURKIYE AMASYA MERKEZ EZİNEPAZARI YEŞİLÖZ köyü 5 358
TURKIYE YOZGAT SORGUN MERKEZ MERKEZ 66 354
TURKIYE KIRIKKALE YAHŞİHAN MERKEZ IRMAK 71 318
TURKIYE BATMAN KOZLUK BEKİRHAN KALETEPE 72 488
TURKIYE KASTAMONU İNEBOLU MERKEZ YEŞİLÖZ 37 366
TURKIYE ŞANLIURFA HALFETİ MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE KONYA CİHANBEYLİ MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE HAKKARİ ŞEMDİNLİ MERKEZ GÜNYAZI 30 438
TURKIYE MARDİN MİDYAT MERKEZ MERKEZ 47 482
TURKIYE ERZURUM KÖPRÜKÖY MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE ERZURUM HORASAN MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE ARTVİN YUSUFELİ SARIGÖL BIÇAKÇILAR 8 466
TURKIYE ANTALYA ALANYA MERKEZ MERKEZ 7 242
TURKIYE ANTALYA ALANYA MERKEZ MERKEZ 7 242
TURKIYE ANKARA POLATLI MERKEZ MERKEZ 6 312
TURKIYE ANKARA POLATLI MERKEZ MERKEZ 6 312
TURKIYE ANKARA KALECİK MERKEZ MERKEZ 6 312
TURKIYE ANKARA GÜDÜL MERKEZ MERKEZ 6 312
TURKIYE ANKARA KEÇİÖREN MERKEZ MERKEZ 6 312
YEŞİLÖZ Nereye bağlı

YEŞİLÖZ Nerede

YEŞİLÖZ Ne tarafta

YEŞİLÖZ Hangi Bölgede


YEŞİLÖZ köyü, MERKEZ bucağı, GÜLŞEHİR ilçesi ve NEVŞEHİR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :50 olup, Telefon Alan Kodu : 384 dir. YEŞİLÖZ İç Anadolu bölgesindedir.
YEŞİLÖZ köyü, MERKEZ bucağı, ÜRGÜP ilçesi ve NEVŞEHİR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :50 olup, Telefon Alan Kodu : 384 dir. YEŞİLÖZ İç Anadolu bölgesindedir.
YEŞİLÖZ köyü, MERKEZ bucağı, GEMEREK ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. YEŞİLÖZ İç Anadolu bölgesindedir.
YEŞİLÖZ köyü, EĞERCİ bucağı, DEVREK ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir. YEŞİLÖZ Karedeniz bölgesindedir.
YEŞİLÖZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BATMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :72 olup, Telefon Alan Kodu : 488 dir. YEŞİLÖZ Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
YEŞİLÖZ köyü, MERKEZ bucağı, BEYTÜŞŞEBAP ilçesi ve ŞIRNAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :73 olup, Telefon Alan Kodu : 486 dir. YEŞİLÖZ Doğu Anadolu bölgesindedir.
YEŞİLÖZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇERKEŞ ilçesi ve ÇANKIRI şehrine bağlı bir köydür. Plakası :18 olup, Telefon Alan Kodu : 376 dir. YEŞİLÖZ İç Anadolu bölgesindedir.
YEŞİLÖZ köyü, MERKEZ bucağı, KURŞUNLU ilçesi ve ÇANKIRI şehrine bağlı bir köydür. Plakası :18 olup, Telefon Alan Kodu : 376 dir. YEŞİLÖZ İç Anadolu bölgesindedir.
YEŞİLÖZ köyü, MERKEZ bucağı, İNEBOLU ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. YEŞİLÖZ Karedeniz bölgesindedir.
YEŞİLÖZ köyü, EZİNEPAZARI bucağı, MERKEZ ilçesi ve AMASYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :5 olup, Telefon Alan Kodu : 358 dir. YEŞİLÖZ Karedeniz bölgesindedir.
YEŞİLÖZ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SORGUN ilçesi ve YOZGAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :66 olup, Telefon Alan Kodu : 354 dir.YEŞİLÖZ İç Anadolu bölgesindedir.
YEŞİLÖZ mahallesi, IRMAK köyü, MERKEZ bucağı, YAHŞİHAN ilçesi ve KIRIKKALE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :71 olup, Telefon Alan Kodu : 318 dir.YEŞİLÖZ İç Anadolu bölgesindedir.
YEŞİLÖZ mahallesi, KALETEPE köyü, BEKİRHAN bucağı, KOZLUK ilçesi ve BATMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :72 olup, Telefon Alan Kodu : 488 dir.YEŞİLÖZ Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
YEŞİLÖZ köyü, MERKEZ bucağı, İNEBOLU ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. YEŞİLÖZ Karedeniz bölgesindedir.
YEŞİLÖZ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, CİHANBEYLİ ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.YEŞİLÖZ İç Anadolu bölgesindedir.
YEŞİLÖZ mahallesi, GÜNYAZI köyü, MERKEZ bucağı, ŞEMDİNLİ ilçesi ve HAKKARİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :30 olup, Telefon Alan Kodu : 438 dir.YEŞİLÖZ Doğu Anadolu bölgesindedir.
YEŞİLÖZ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MİDYAT ilçesi ve MARDİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :47 olup, Telefon Alan Kodu : 482 dir.YEŞİLÖZ Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
YEŞİLÖZ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KÖPRÜKÖY ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.YEŞİLÖZ Doğu Anadolu bölgesindedir.
YEŞİLÖZ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HORASAN ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.YEŞİLÖZ Doğu Anadolu bölgesindedir.
YEŞİLÖZ mahallesi, BIÇAKÇILAR köyü, SARIGÖL bucağı, YUSUFELİ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.YEŞİLÖZ Karedeniz bölgesindedir.
YEŞİLÖZ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALANYA ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.YEŞİLÖZ Akdeniz bölgesindedir.
YEŞİLÖZ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALANYA ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.YEŞİLÖZ Akdeniz bölgesindedir.
YEŞİLÖZ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, POLATLI ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.YEŞİLÖZ İç Anadolu bölgesindedir.
YEŞİLÖZ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, POLATLI ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.YEŞİLÖZ İç Anadolu bölgesindedir.
YEŞİLÖZ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KALECİK ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.YEŞİLÖZ İç Anadolu bölgesindedir.
YEŞİLÖZ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GÜDÜL ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.YEŞİLÖZ İç Anadolu bölgesindedir.
YEŞİLÖZ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KEÇİÖREN ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.YEŞİLÖZ İç Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler