Ben bilirim

YERLİSU nereye bağlı?, YERLİSU nerede?

YERLİSU nereye bağlı YERLİSU nerede? YERLİSU bucağı, KEŞAN ilçesine ve EDİRNE iline bağlıdır. YERLİSU bucağı ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE EDİRNE KEŞAN YERLİSU bucağı 22 284
TURKIYE EDİRNE KEŞAN YERLİSU YERLİSU köyü 22 284
YERLİSU Nereye bağlı

YERLİSU Nerede

YERLİSU Ne tarafta

YERLİSU Hangi Bölgede


YERLİSU bucağı, KEŞAN ilçesine ve EDİRNE şehrine bağlı bir bucaktır. Plakası :22 olup, Telefon Alan Kodu : 284 dir.YERLİSU 467 bölgesindedir.
YERLİSU bucağı, KEŞAN ilçesine ve EDİRNE şehrine bağlı bir bucaktır. Plakası :22 olup, Telefon Alan Kodu : 284 dir.YERLİSU 28073 bölgesindedir.
YERLİSU köyü, YERLİSU bucağı, KEŞAN ilçesi ve EDİRNE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :22 olup, Telefon Alan Kodu : 284 dir. YERLİSU 28073 bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler