Ben bilirim

UZUNKAYA nereye bağlı?, UZUNKAYA nerede?

UZUNKAYA nereye bağlı, UZUNKAYA nerede? UZUNKAYA köyü, MERKEZ bucağı, DİGOR ilçesi ve KARS şehrine bağlıdır. UZUNKAYA köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE RİZE DEREPAZARI MERKEZ UZUNKAYA köyü 53 464
TURKIYE SİVAS DİVRİĞİ MERKEZ UZUNKAYA köyü 58 346
TURKIYE AKSARAY GÜZELYURT MERKEZ UZUNKAYA köyü 68 382
TURKIYE KARS DİGOR MERKEZ UZUNKAYA köyü 36 474
TURKIYE MARDİN KIZILTEPE MERKEZ MERKEZ 47 482
UZUNKAYA Nereye bağlı

UZUNKAYA Nerede

UZUNKAYA Ne tarafta

UZUNKAYA Hangi Bölgede


UZUNKAYA köyü, MERKEZ bucağı, DEREPAZARI ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir. UZUNKAYA 17701 bölgesindedir.
UZUNKAYA köyü, MERKEZ bucağı, DİVRİĞİ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. UZUNKAYA 17263 bölgesindedir.
UZUNKAYA köyü, MERKEZ bucağı, GÜZELYURT ilçesi ve AKSARAY şehrine bağlı bir köydür. Plakası :68 olup, Telefon Alan Kodu : 382 dir. UZUNKAYA 15827 bölgesindedir.
UZUNKAYA köyü, MERKEZ bucağı, DİGOR ilçesi ve KARS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :36 olup, Telefon Alan Kodu : 474 dir. UZUNKAYA 23263 bölgesindedir.
UZUNKAYA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KIZILTEPE ilçesi ve MARDİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :47 olup, Telefon Alan Kodu : 482 dir.UZUNKAYA 17979 bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler