Ben bilirim

SAĞIRTAŞ nereye bağlı?, SAĞIRTAŞ nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE AĞRI MERKEZ CUMAÇAY SAĞIRTAŞ köyü 4 472
TURKIYE SİVAS DİVRİĞİ GEDİKBAŞI ÇAYÖZÜ 58 346
TURKIYE ŞANLIURFA VİRANŞEHİR MERKEZ MERKEZ 63 414
SAĞIRTAŞ Nereye bağlı

SAĞIRTAŞ Nerede

SAĞIRTAŞ Ne tarafta

SAĞIRTAŞ Hangi Bölgede


SAĞIRTAŞ köyü, CUMAÇAY bucağı, MERKEZ ilçesi ve AĞRI şehrine bağlı bir köydür. Plakası :4 olup, Telefon Alan Kodu : 472 dir. SAĞIRTAŞ 30645 bölgesindedir.
SAĞIRTAŞ mahallesi, ÇAYÖZÜ köyü, GEDİKBAŞI bucağı, DİVRİĞİ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir.SAĞIRTAŞ 67227 bölgesindedir.
SAĞIRTAŞ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, VİRANŞEHİR ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.SAĞIRTAŞ 23565 bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler