Ben bilirim

OSMANGAZİ nereye bağlı?, OSMANGAZİ nerede?

OSMANGAZİ nereye bağlı?, OSMANGAZİ nerede?, OSMANGAZİ nerenin ilçesi? OSMANGAZİ ilçesi BURSA ilinin 17 ilçesinden birisidir. OSMANGAZİ ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda OSMANGAZİ ilçesinin harita üzerindeki konumunu, OSMANGAZİ ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. OSMANGAZİ ilçesinin Trafik plaka kodu 16 ve Telefon alan kodu 224 dır.

Aşağıdaki tabloda OSMANGAZİ ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve OSMANGAZİ ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE BURSA OSMANGAZİ ilçesi 16 224
TURKIYE ADANA SARIÇAM MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE ANKARA PURSAKLAR MERKEZ MERKEZ 6 312
TURKIYE ESKİŞEHİR ODUNPAZARI MERKEZ MERKEZ 26 222
TURKIYE İSTANBUL SANCAKTEPE MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE İZMİR BAYRAKLI MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE KOCAELİ DARICA MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE KARAMAN MERKEZ MERKEZ MERKEZ 70 338
TURKIYE KIRIKKALE MERKEZ MERKEZ MERKEZ 71 318
TURKIYE TOKAT ERBAA MERKEZ MERKEZ 60 356
TURKIYE KÜTAHYA MERKEZ MERKEZ MERKEZ 43 274
TURKIYE KIRŞEHİR MUCUR MERKEZ MERKEZ 40 386
TURKIYE GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL MERKEZ MERKEZ 27 342
TURKIYE BURSA OSMANGAZİ MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE BİLECİK YENİPAZAR MERKEZ MERKEZ 11 228
TURKIYE BİLECİK MERKEZ MERKEZ MERKEZ 11 228
TURKIYE ANKARA KEÇİÖREN MERKEZ MERKEZ 6 312

OSMANGAZİ ilçesine bağlı bucaklar
MERKEZ
OSMANGAZİ ilçesine bağlı köyler
MERKEZ
OSMANGAZİ ilçesine bağlı mahalleler
ADALET AHMETBEY AHMETPAŞA AKPINAR AKSUNGUR AKTARHÜSSAM ALAADDİN ALACAHIRKA ALACAMESCİT ALAŞARKÖY ALAŞAROSB ALEMDAR ALİPAŞA ALTINOVA ALTIPARMAK ARMUTKÖY ATICILAR AVDANCIK BAĞLARBAŞI BAĞLI BAHAR BAŞARAN BÜYÜKDELİLLER ÇAĞLIYAN ÇAYBAŞI ÇEKİRGE ÇELTİKKÖY ÇIRPAN ÇİFTEHAVUZLAR ÇİRİŞHANE ÇUKURCAKÖY DAĞAKÇA DEMİRKAPI DEMİRTAŞ BARBAROS DEMİRTAŞ CUMHURİYET DEMİRTAŞ DUMLUPINAR DEMİRTAŞ DUMLUPINAROSB DEMİRTAŞ SAKARYA DEMİRTAŞPAŞA DEREÇAVUŞKÖY DİKKALDIRIM DOBURCA DOĞANBEY DOĞANCI DOĞANEVLER DÜRDANE EBU İSHAK ELMASBAHÇELER EMEK ADNAN MENDERES EMEK FATİH SULTAN MEHMET EMEK ZEKAİ GÜMÜŞDİŞ FATİH GAZİAKDEMİR GEÇİT GÖKÇEÖREN GÜLBAHÇE GÜNDOĞDU GÜNEŞTEPE GÜNEYBAYIR GÜNEYBUDAKLAR HACI İLYAS HAMİTLER HAMZABEY HOCAALİZADE HOCAHASAN HÜDAVENDİGAR HÜRRİYET HÜSEYİNALAN İBRAHİMPAŞA İNKAYA İNTİZAM İSMETİYE İSTİKLAL İVAZPAŞA KARABALÇIK KARAİSLAH KAVAKLI KAYHAN KEMERÇEŞME KIRCAALİ KİRAZLI KİREMİTÇİ KOCANAİP KOĞUKÇINAR KURUÇEŞME KÜÇÜKBALIKLI KÜÇÜKDELİLLER KÜKÜRTLÜ KÜPLÜPINAR MAKSEM MEHMET AKİF MOLLAFENARİ MOLLAGÜRANİ MURADİYE MÜRSELLER NALBANTOĞLU NAMIK KEMAL NİLÜFERKÖY ORHANBEY OSMANGAZİ OVAAKÇA ÇEŞMEBAŞI OVAAKÇA EĞİTİM OVAAKÇA MERKEZ OVAAKÇA SANTRAL PANAYIR PINARBAŞI REYHAN SAKARYA SANTRAL GARAJ SEÇ SEFERIŞIKLAR SELAMET SELÇUKGAZİ SELİMİYE SIRAMEŞELER SOĞANLI SOĞUKKUYU SOĞUKPINAR SÜLEYMANİYE ŞEHABETTİNPAŞA ŞEHREKÜSTÜ TAHTAKALE TAYAKADIN TUNA TUZAKLI TUZPAZARI ULU ULUÇAM VEYSEL KARANİ YAHŞİBEY YENİBAĞLAR YENİCEABAT YENİKARAMAN YENİKENT YEŞİLOVA YİĞİTALİ YUNUSELİ ZAFEROSMANGAZİ Nereye bağlı

OSMANGAZİ Nerede

OSMANGAZİ Ne tarafta

OSMANGAZİ Hangi Bölgede


OSMANGAZİ ilçesi, BURSA şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir. OSMANGAZİ 1701 bölgesindedir. OSMANGAZİ İstanbul'un Marmara yakasındadır.
OSMANGAZİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SARIÇAM ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.OSMANGAZİ 33774 bölgesindedir.
OSMANGAZİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ODUNPAZARI ilçesi ve ESKİŞEHİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :26 olup, Telefon Alan Kodu : 222 dir.OSMANGAZİ 54151 bölgesindedir.
OSMANGAZİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SANCAKTEPE ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.OSMANGAZİ 13910 bölgesindedir.
OSMANGAZİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BAYRAKLI ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.OSMANGAZİ 18650 bölgesindedir.
OSMANGAZİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DARICA ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.OSMANGAZİ 42803 bölgesindedir.
OSMANGAZİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KARAMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :70 olup, Telefon Alan Kodu : 338 dir.OSMANGAZİ 11287 bölgesindedir.
OSMANGAZİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KIRIKKALE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :71 olup, Telefon Alan Kodu : 318 dir.OSMANGAZİ 11961 bölgesindedir.
OSMANGAZİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ERBAA ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir.OSMANGAZİ 62595 bölgesindedir.
OSMANGAZİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir.OSMANGAZİ 46556 bölgesindedir.
OSMANGAZİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MUCUR ilçesi ve KIRŞEHİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :40 olup, Telefon Alan Kodu : 386 dir.OSMANGAZİ 39626 bölgesindedir.
OSMANGAZİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ŞEHİTKAMİL ilçesi ve GAZİANTEP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :27 olup, Telefon Alan Kodu : 342 dir.OSMANGAZİ 54550 bölgesindedir.
OSMANGAZİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, OSMANGAZİ ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.OSMANGAZİ 27939 bölgesindedir.
OSMANGAZİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YENİPAZAR ilçesi ve BİLECİK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :11 olup, Telefon Alan Kodu : 228 dir.OSMANGAZİ 28998 bölgesindedir.
OSMANGAZİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BİLECİK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :11 olup, Telefon Alan Kodu : 228 dir.OSMANGAZİ 30840 bölgesindedir.
OSMANGAZİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KEÇİÖREN ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.OSMANGAZİ 1954 bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler