Ben bilirim

LÜLEBURGAZ nereye bağlı?, LÜLEBURGAZ nerede?

LÜLEBURGAZ ilçesi, KIRKLARELİ ilinin 8 ilçesinden birisidir. LÜLEBURGAZ ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda LÜLEBURGAZ ilçesinin harita üzerindeki konumunu, LÜLEBURGAZ ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. LÜLEBURGAZ ilçesinin Trafik plaka kodu 39 ve Telefon alan kodu 288 dır.

Bağlı Olduğu
Ülke Eyalet Şehir İlçe Bucak Köy Mahalle Trafik Kodu Alan Kodu
TURKIYE KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ ilçesi 39 288

LÜLEBURGAZ nerede - harita üzerindeki konumuLÜLEBURGAZ Nereye bağlı

LÜLEBURGAZ Nerede

LÜLEBURGAZ Ne tarafta

LÜLEBURGAZ Hangi Bölgede


LÜLEBURGAZ ilçesi, KIRKLARELİ şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :39 olup, Telefon Alan Kodu : 288 dir. LÜLEBURGAZ Marmara bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 3,71

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Daha bir çok yenilikler ile karşısınızda olacağız bizi takip etmeye devam edin.

En Çok Aranan Yerler