Ben bilirim

KARŞIKONAK nereye bağlı?, KARŞIKONAK nerede?

KARŞIKONAK nereye bağlı, KARŞIKONAK nerede? KARŞIKONAK köyü, AKPAZAR bucağı, MAZGİRT ilçesi ve TUNCELİ şehrine bağlıdır. KARŞIKONAK köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİVAS DİVRİĞİ ARIKBAŞI KARŞIKONAK köyü 58 346
TURKIYE TUNCELİ MAZGİRT AKPAZAR KARŞIKONAK köyü 62 428
KARŞIKONAK Nereye bağlı

KARŞIKONAK Nerede

KARŞIKONAK Ne tarafta

KARŞIKONAK Hangi Bölgede


KARŞIKONAK köyü, ARIKBAŞI bucağı, DİVRİĞİ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. KARŞIKONAK 17277 bölgesindedir.
KARŞIKONAK köyü, AKPAZAR bucağı, MAZGİRT ilçesi ve TUNCELİ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :62 olup, Telefon Alan Kodu : 428 dir. KARŞIKONAK 19641 bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler