Ben bilirim

KARASU nereye bağlı?, KARASU nerede?

KARASU nereye bağlı?, KARASU nerede?, KARASU nerenin ilçesi? KARASU ilçesi SAKARYA ilinin 16 ilçesinden birisidir. KARASU ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda KARASU ilçesinin harita üzerindeki konumunu, KARASU ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. KARASU ilçesinin Trafik plaka kodu 54 ve Telefon alan kodu 264 dır.

Aşağıdaki tabloda KARASU ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve KARASU ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
KIRGIZISTAN KARASUBiskek
KIRGIZISTAN KARASUNarin
KIRGIZISTAN AKHCHI KARASU
UKRAYNA-KIRIM KARASUPAZAR
TURKIYE SAKARYA KARASU ilçesi 54 264
TURKIYE RİZE MERKEZ MERKEZ KARASU köyü 53 464
TURKIYE SİİRT PERVARİ DOĞANCA KARASUNGUR köyü 56 484
TURKIYE BARTIN MERKEZ MERKEZ KARASU köyü 74 378
TURKIYE ÇANAKKALE YENİCE MERKEZ KARASU köyü 17 286
TURKIYE ELAZIĞ KOVANCILAR MERKEZ KARASUNGUR köyü 23 424
TURKIYE ERZİNCAN REFAHİYE AKARSU KARASU köyü 24 446
TURKIYE AĞRI MERKEZ MERKEZ KARASU köyü 4 472
TURKIYE AMASYA SULUOVA MERKEZ AŞAĞIKARASU köyü 5 358
TURKIYE IĞDIR ARALIK MERKEZ MERKEZ 76 476
TURKIYE KARABÜK ESKİPAZAR MERKEZ YEŞİLLER 78 372
TURKIYE TOKAT MERKEZ ÇAMLIBEL ÇAMLIBEL 60 356
TURKIYE TRABZON TONYA MERKEZ MERKEZ 61 462
TURKIYE KASTAMONU CİDE MERKEZ KAZANLI 37 366
TURKIYE DİYARBAKIR ÇINAR MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE HATAY REYHANLI MERKEZ MERKEZ 31 326
TURKIYE KASTAMONU ARAÇ İĞDİR AKGEÇİT 37 366
TURKIYE KIRŞEHİR MERKEZ MERKEZ ÇUĞUN 40 386
TURKIYE ELAZIĞ MERKEZ MERKEZ YEMİŞLİK 23 424
TURKIYE BİTLİS HİZAN MERKEZ MERKEZ 13 434
TURKIYE BURSA KARACABEY MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE ERZURUM KARAYAZI MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE ERZURUM AŞKALE MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE AMASYA MERKEZ MERKEZ DAMUDERE 5 358
TURKIYE BİLECİK MERKEZ MERKEZ KURTKÖY 11 228
TURKIYE BALIKESİR GÖNEN MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE ANKARA HAYMANA MERKEZ MERKEZ 6 312

KARASU nerede - harita üzerindeki konumuKARASU Nereye bağlı

KARASU Nerede

KARASU Ne tarafta

KARASU Hangi Bölgede


KARASU ilçesi, SAKARYA şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :54 olup, Telefon Alan Kodu : 264 dir. KARASU Marmara bölgesindedir.
KARASU köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir. KARASU Karedeniz bölgesindedir.
KARASU köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir. KARASU Karedeniz bölgesindedir.
KARASU köyü, MERKEZ bucağı, YENİCE ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir. KARASU Marmara bölgesindedir.
KARASU köyü, AKARSU bucağı, REFAHİYE ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir. KARASU Doğu Anadolu bölgesindedir.
KARASU köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve AĞRI şehrine bağlı bir köydür. Plakası :4 olup, Telefon Alan Kodu : 472 dir. KARASU Doğu Anadolu bölgesindedir.
KARASU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ARALIK ilçesi ve IĞDIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :76 olup, Telefon Alan Kodu : 476 dir.KARASU Doğu Anadolu bölgesindedir.
KARASU mahallesi, YEŞİLLER köyü, MERKEZ bucağı, ESKİPAZAR ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.KARASU Karedeniz bölgesindedir.
KARASU mahallesi, ÇAMLIBEL köyü, ÇAMLIBEL bucağı, MERKEZ ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir.KARASU Karedeniz bölgesindedir.
KARASU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TONYA ilçesi ve TRABZON şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :61 olup, Telefon Alan Kodu : 462 dir.KARASU Karedeniz bölgesindedir.
KARASU mahallesi, KAZANLI köyü, MERKEZ bucağı, CİDE ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.KARASU Karedeniz bölgesindedir.
KARASU mahallesi, AKGEÇİT köyü, İĞDİR bucağı, ARAÇ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.KARASU Karedeniz bölgesindedir.
KARASU mahallesi, YEMİŞLİK köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir.KARASU Doğu Anadolu bölgesindedir.
KARASU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARACABEY ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.KARASU Marmara bölgesindedir.
KARASU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARAYAZI ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.KARASU Doğu Anadolu bölgesindedir.
KARASU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AŞKALE ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.KARASU Doğu Anadolu bölgesindedir.
KARASU mahallesi, DAMUDERE köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve AMASYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :5 olup, Telefon Alan Kodu : 358 dir.KARASU Karedeniz bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 4

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler