Ben bilirim

KARAMÜRSEL nereye bağlı?, KARAMÜRSEL nerede?

KARAMÜRSEL ilçesi, KOCAELİ ilinin 12 ilçesinden birisidir. KARAMÜRSEL ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda KARAMÜRSEL ilçesinin harita üzerindeki konumunu, KARAMÜRSEL ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. KARAMÜRSEL ilçesinin Trafik plaka kodu 41 ve Telefon alan kodu 262 dır.

Aşağıdaki tabloda KARAMÜRSEL ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve KARAMÜRSEL ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
Ülke Eyalet Şehir İlçe Bucak Köy Mahalle Trafik Kodu Alan Kodu
TURKIYE KOCAELİ KARAMÜRSEL ilçesi 41 262
TURKIYE ÇANKIRI KIZILIRMAK MERKEZ KARAMÜRSEL köyü 18 376

KARAMÜRSEL nerede - harita üzerindeki konumuKARAMÜRSEL Nereye bağlı

KARAMÜRSEL Nerede

KARAMÜRSEL Ne tarafta

KARAMÜRSEL Hangi Bölgede


KARAMÜRSEL ilçesi, KOCAELİ şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir. KARAMÜRSEL Marmara bölgesindedir.
KARAMÜRSEL köyü, MERKEZ bucağı, KIZILIRMAK ilçesi ve ÇANKIRI şehrine bağlı bir köydür. Plakası :18 olup, Telefon Alan Kodu : 376 dir. KARAMÜRSEL İç Anadolu bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 4

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Daha bir çok yenilikler ile karşısınızda olacağız bizi takip etmeye devam edin.

En Çok Aranan Yerler