Ben bilirim

HİSARÖNÜ nereye bağlı?, HİSARÖNÜ nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ZONGULDAK ÇAYCUMA HİSARÖNÜ bucağı 67 372
TURKIYE KARS DİGOR MERKEZ HİSARÖNÜ köyü 36 474
TURKIYE ZONGULDAK ÇAYCUMA HİSARÖNÜ FİLYOS 67 372
TURKIYE MUĞLA MARMARİS MERKEZ MERKEZ 48 252
HİSARÖNÜ Nereye bağlı

HİSARÖNÜ Nerede

HİSARÖNÜ Ne tarafta

HİSARÖNÜ Hangi Bölgede


HİSARÖNÜ bucağı, ÇAYCUMA ilçesine ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir bucaktır. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.HİSARÖNÜ 1180 bölgesindedir.
HİSARÖNÜ köyü, MERKEZ bucağı, DİGOR ilçesi ve KARS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :36 olup, Telefon Alan Kodu : 474 dir. HİSARÖNÜ 24541 bölgesindedir.
HİSARÖNÜ bucağı, ÇAYCUMA ilçesine ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir bucaktır. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.HİSARÖNÜ 9820 bölgesindedir.
HİSARÖNÜ mahallesi, FİLYOS köyü, HİSARÖNÜ bucağı, ÇAYCUMA ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.HİSARÖNÜ 9820 bölgesindedir.
HİSARÖNÜ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MARMARİS ilçesi ve MUĞLA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :48 olup, Telefon Alan Kodu : 252 dir.HİSARÖNÜ 22116 bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler