Ben bilirim

ARIKBAŞI nereye bağlı?, ARIKBAŞI nerede?

ARIKBAŞI nereye bağlı ARIKBAŞI nerede? ARIKBAŞI bucağı, DİVRİĞİ ilçesine ve SİVAS iline bağlıdır. ARIKBAŞI bucağı ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİVAS DİVRİĞİ ARIKBAŞI bucağı 58 346
TURKIYE SİVAS DİVRİĞİ ARIKBAŞI ARIKBAŞI B.M köyü 58 346
TURKIYE BATMAN KOZLUK MERKEZ YAZILI 72 488
TURKIYE TUNCELİ MERKEZ SÜTLÜCE GÖKÇEK 62 428
TURKIYE TUNCELİ MERKEZ SÜTLÜCE GÖKÇEK 62 428
TURKIYE MUĞLA ORTACA MERKEZ MERKEZ 48 252
TURKIYE İZMİR BAYINDIR MERKEZ MERKEZ 35 232
ARIKBAŞI Nereye bağlı

ARIKBAŞI Nerede

ARIKBAŞI Ne tarafta

ARIKBAŞI Hangi Bölgede


ARIKBAŞI bucağı, DİVRİĞİ ilçesine ve SİVAS şehrine bağlı bir bucaktır. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir.ARIKBAŞI 864 bölgesindedir.
ARIKBAŞI bucağı, DİVRİĞİ ilçesine ve SİVAS şehrine bağlı bir bucaktır. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir.ARIKBAŞI 17268 bölgesindedir.
ARIKBAŞI mahallesi, YAZILI köyü, MERKEZ bucağı, KOZLUK ilçesi ve BATMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :72 olup, Telefon Alan Kodu : 488 dir.ARIKBAŞI 27498 bölgesindedir.
ARIKBAŞI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ORTACA ilçesi ve MUĞLA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :48 olup, Telefon Alan Kodu : 252 dir.ARIKBAŞI 40805 bölgesindedir.
ARIKBAŞI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BAYINDIR ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.ARIKBAŞI 49887 bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler