Ben bilirim

AKMEŞE nereye bağlı?, AKMEŞE nerede?

AKMEŞE nereye bağlı, AKMEŞE nerede? AKMEŞE köyü, MERKEZ bucağı, DİVRİĞİ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlıdır. AKMEŞE köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİİRT ERUH MERKEZ AKMEŞE köyü 56 484
TURKIYE SİVAS DİVRİĞİ MERKEZ AKMEŞE köyü 58 346
TURKIYE KOCAELİ İZMİT MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE KOCAELİ İZMİT MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE BARTIN ULUS MERKEZ DODURGA 74 378
TURKIYE ERZİNCAN REFAHİYE AKARSU ORTAGÖZE 24 446
TURKIYE ARTVİN YUSUFELİ MERKEZ CEVİZLİK 8 466
TURKIYE ARTVİN YUSUFELİ MERKEZ CEVİZLİK 8 466
AKMEŞE Nereye bağlı

AKMEŞE Nerede

AKMEŞE Ne tarafta

AKMEŞE Hangi Bölgede


AKMEŞE köyü, MERKEZ bucağı, ERUH ilçesi ve SİİRT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :56 olup, Telefon Alan Kodu : 484 dir. AKMEŞE 17362 bölgesindedir.
AKMEŞE köyü, MERKEZ bucağı, DİVRİĞİ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. AKMEŞE 18545 bölgesindedir.
AKMEŞE mahallesi, ORTAGÖZE köyü, AKARSU bucağı, REFAHİYE ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir.AKMEŞE 51485 bölgesindedir.
AKMEŞE mahallesi, CEVİZLİK köyü, MERKEZ bucağı, YUSUFELİ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.AKMEŞE 37435 bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler